Luca Brecel komt naar Evergem

Interclub, rankings, tornooien, algemene informatie | Provincie Oost-Vlaanderen
User avatar
tony
Posts: 9
Joined: 26 Aug 2008, 10:25
Belgium Ranking: 0
Highest Break: 70
Club: SC Ter Walle
Location: Evergem

Luca Brecel komt naar Evergem

Post by tony »

Voor de mensen die Luca Brecel nog eens LIVE ( ;) ) willen zien spelen, kunnen zondag om 17u30 terecht in:

Snookerclub Ter Walle - Taverne Fiësta
Droogte 37
9940 Evergem

Hij zal daar deelnemen aan ons Open A tornooi.
Iedereen is welkom...
User avatar
Anthony
Posts: 298
Joined: 11 Mar 2009, 12:47
Belgium Ranking: 64
Highest Break: 128
Club: Arena
Location: Gent

Re: Luca Brecel komt naar Evergem

Post by Anthony »

Kan je eens de uren hier opzetten wanneer iedereen moet spelen ?
User avatar
tony
Posts: 9
Joined: 26 Aug 2008, 10:25
Belgium Ranking: 0
Highest Break: 70
Club: SC Ter Walle
Location: Evergem

Re: Luca Brecel komt naar Evergem

Post by tony »

Uren A-Spelers
zaterdag 15u

VERSTRAETEN EDDY
TOLLENAERE PASCAL
CNUDDE PETER
LEGRAND JEAN PAUL
VERSTRAETEN EDDY
GOETHALS ERWIN
DE SPLENTER KURT
PAUWELS DANNY

zaterdag 17u30

MOEYERSONS SERGE
VAN ROY JURGEN
DE BRUYN CHRISTOPHE
DE LA RIVIERE CLAUDE
VAN LOOCKE ANTHONY
VANDENSTEEN ALAIN
DE MUYNCK TOM
DE VUYST PETER

zondag 15u

VIEUVALET DOMINIQUE
VAN VELTHOVEN YVAN
VERMEERSCH YVAN
VAN HEE NICK
IDE WILFRIED
VAN HOVE KEVIN
VAN LANDEGHEM KRIS
VAN LANDEGHEM ANDY

zondag 17u30

HEMELSOET RENE
TERMOTE STEVEN
DE WITTE TINO
SARAFIAN DAVID
BRECEL LUCA
SNYERS TOM
BAELE WILLIAM
DE VOS PASCAL
User avatar
Anthony
Posts: 298
Joined: 11 Mar 2009, 12:47
Belgium Ranking: 64
Highest Break: 128
Club: Arena
Location: Gent

Re: Luca Brecel komt naar Evergem

Post by Anthony »

Thanks, maar ik vind de B spelers ook belangrijk !!!! :o :shock: :geek:
User avatar
tony
Posts: 9
Joined: 26 Aug 2008, 10:25
Belgium Ranking: 0
Highest Break: 70
Club: SC Ter Walle
Location: Evergem

Re: Luca Brecel komt naar Evergem

Post by tony »

Ik was er mee bezig anthony... :shock:

Uren B-Spelers

donderdag 18u30

TOCH MARC
TRATSAERT WARD
DE WISPELAERE TONY
THYSEBAERT NICKY
BAUWENS KEVIN
VUNCK STEFAN
DE CORTE JEAN PHILIPPE
GENS MARTIN
COCQUYT JEROEN
JOVI SAJDL
SYMOENS DAVID
VAN CAMP JEAN PIERRE

donderdag 19u45

LEHOUCQ PATRICK
PATEL GAETAN
RIEKE TONY
HOOGHEWIJS MICHIEL

vrijdag 18u30

VAN DE WALLE GHISLEEN
VERPOOT MARC
VAN DER BEKEN ERIC
VAN VOOREN WERNER
VAN DER BURGHT PETER
VERMEERSCH MARC
REYNAERT YVES
DE SCHEPPER SERGE
WILLEMS EVY
VAN DEN BOGAERDE FILIP
ROEGIERS ANNICK
LAMEIRE TONY

vrijdag 19u45

VAN DE WALLE LUC
TURGAY LEENAERT
DERDEYN DIRK
SLOCK LOUIS

zaterdag 10u

GELEYTE FREDERICK
DE BOUW MARTIN
V. POTTELBERGHE DOMINIQUE
DOSSCHE GLEN
VAN ACKER JOREN
BOCKSTAELE RONNY
VAN HECKE ALBERT
DE VIS TOM
MALEGO GERRIT
GLODT MATTHIAS
IDE ETIENNE
VERVAET MICHEL
VERHELST STEVEN
DE BAETS KURT

zaterdag 10u45

SMESSAERT ROB
VAN RENTERGHEM BART
VAN GANSBEKE GLEN
VAN DER HAEGEN TONY
COTTENIES BRUNO

zondag 10u

WELVAERT FRANKY
STEYAERT XAVIER
ROGIEST WALTER
VAN DORMAEL SAM
HOUBRACKEN WIM
NATHON ERIC
PONNET CEDRICK
DE GENDT SVEN
POPPE DIRK
DE CLERCK DANNY
VAN HERCK FREDERICK
BUTS KENNY
WILLE DAVID
VERMEERSCH NICKY
DE SMET JAN

zondag 10u45

GOORMACHTIGH LEOPOLD
VAN DE VOORDE GUNTHER
BONTINCK PATRICK
DE CRAEMER ANDY
LANGENAERDE YVES